EndpointProtector DLP


۱۳۹۸/۰۸/۲۷ Study time ۴ دقیقه

امروزه با رشد تکنولوژی و به‌وجود آمدن دستگاه‌های قابل حمل، شیوه و ابعاد زندگی ما تغییر داده شده است. به همین جهت محصولاتی نظیر Endpoint Protector که در رسته DLP یا همان جلوگیری از نشت اطلاعات (Data Leak Prevention) قرار می‌گیرند، طراحی و توسعه داده شده‌اند؛ تا از اطلاعات محرمانه دربرابر تهدیدات داخلی محافظت شود. چنین محصولاتی، درعین حال‌که بهره‌وری را حفظ می‌نمایند، راحتی کار و ایمنی بیشتری را برای کاربران خود به‌ارمغان می‌آورند.
Endpoint Protector برای جلوگیری از نشت اطلاعات و مدیریت دستگاه‌های موبایل طراحی شده است و برای هرشبکه‌ای، در هر اندازه و مقیاس، مناسب خواهد بود.
از ویژگی‌های بارز اندپوینت‌پروتکتور می‌توان به قابلیت تنظیم‌شدن در عرض چند دقیقه اشاره کرد. شما می‌توانید از سخت‌افزار یا دستگاه مجازی Endpoint Protector به‌راحتی و با آموزش‌های اولیه استفاده کنید. رابط مدیریتی این محصول اجازه می‌دهد تا بتوانید سیاست‌های شبکه خود را مدیریت کرده و گزارش‌های موجود را از هر دستگاهی، دسکتاپ تا تبلت، چک کنید. لذا این محصول توانسته است خطرات ناشی از تهدیدات داخلی را به‌طور چشمگیری کاهش داده و تهدیداتی که می‌تواند منجربه نشت، ربودن و یا درمعرض خطر قرار گرفتن اطلاعات شود را از سر راه بردارد.

پوشش تمام سیستم‌عامل‌های موجود توسط Endpoint Protectorویژگی‌های Endpoint Protector :

  • تنها DLP و ابزار کنترل نشت اطلاعات، دارای گواهینامه ELA2
  • کنسول فارسی
  • امکان ارائه به‌صورت فیزیکی (Hardware Appliance)، مجازی (Virtual Machine) و ابری (Cloud-Base)
  • پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های Windows، MacOSx و Linux
  • پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های Andriod و iOS در دستگاه‌های سیار مثل تبلت و گوشی هوشمند
برای اینکه کنترل و نظارت کاملی بر نشت اطلاعات موجود در یک شبکه داشته باشیم و از خروج غیرمجاز اطلاعات از سازمان جلوگیری کنیم، Endpoint Protector می‌تواند گزینه بسیار خوب به‌شمار رود.


Content Aware Protection


Content Aware Protection


Device Media Control


Mobile Device Management


Enforced Encryption

وضعیت ENDPOINT PROTECTOR در جدول گارتنر


100% Endpoint Protector قابل انعطاف برای نصب

این محصول به‌گونه‌ای طراحی شده است که تمامی سازمان‌های بزرگ، تجارت‌های متوسط و کوچک و حتی کاربران خانگی نیز می‌توانند از آن بر روی شبکه داخلی خود استفاده کنند. با ایجاد معماری کاربر/سرور و کنسول مدیریت تحت‌وب، مدیریت کاربران و همچنین نصب این محصول درشبکه بسیار آسان انجام خواهد شد. و علاوه‌بر تمام این موارد، اینکه می‌توانیم نسخه Endpoint Protector را به‌صورت فیزیکی، مجازی، سیستم ابری Amazon و نسخه Stand-alone دراختیار داشته باشیم نیز یکی از مزایایی‌ست که می‌توان برای انتخاب آن درنظر گرفت.

مشتریان برتر این محصول عبارتنداز 500 شرکت برتر فورچون، دانشگاه‌ها، دولت‌ها و غیره