خرید ssl | گواهینامه SSL


۱۳۹۸/۰۸/۲۵ Study time ۳ دقیقه
شرکتcertum تحت عنوان Unizeto Technologies-SA ، بزرگترین و باسابقه‌ترینCA در کشور لهستان می‌باشد. این شرکت یکی از زیر مجموعه‌های گروه ASSECO است که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات نرم افزاری در اروپا می باشد و دارای زیرساخت‌های بسیار قوی جهت تولید محصولات و خدمات تصدیق هویت و امنیت سایبری است. به‌‎طوری که در حال حاضر سرویس دهی کاربران را در بیش از 50 کشور دنیا برعهده دارد.
زیر ساخت‌های شرکتCertum از بالاترین امکانات الکترونیکی و امنیتی بهره‌مند هستند به‌طوری که نگهداری و تولید کلیدهای رمزنگاری در نواحی امنیتی مخصوصی حفظ شده که امنیت را به‌طور کامل تضمین می‌کند. در حقیقت این شرکت از این کلیدها در قبال هرگونه تصوف و سواستفاده محافظت می‌کند تا 3 اصل مهم امنیت یعنی محرمانگی، یکپارچگی و در دسترس بودن را به‌طور کامل تضمین کند.

مزایای استفاده از خدمات شرکت Certum

 • ارائه خدمات برای دامنه های ir.
 • استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری بسیار امن SHA2 – 256 bit Encryption – RSA 2048
 • سازگاری بر روی تمام مرورگرهای معتبر و تمام برنامه‌های ایمیل و وب سرور
 • قابل نصب بر روی انواع سیستم عامل‌ها، وب سرورها،WAF ،Firewall و Exchange
 • قابلیت Standard , Wild Card , Multi Domain , SAN
 • قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر رقبا
 • پروتکل امنیتی SSL چیست ؟

  SSL یا Secure Socket Layer راه حلی جهت برقراری ارتباط ایمن میان یک سرویس دهنده و یک سرویس گیرنده است که توسط شرکت Netscape ارائه شده است. در واقع SSL پروتکلی است که پایین تر از لایه کاربر (لایه 4 مدل OSI) و بالاتر از لایه انتقال (لایه 3 از مدل OSI) قرار می‌گیرد.
  مزیت استفاده از این پروتکل، بهره گیری از موارد امنیتی تعبیه شده آن برای امن کردن پروتکل‌های غیر ایمن لایه کاربردی نظیر IMAP، LDAP ، HTTP و … می‌باشد که بر اساس آن الگوریتم‌های رمزنگاری بر روی داده‌های خام که قرار است از یک کانال ارتباطی غیرایمن مثل اینترنت عبور کنند، اعمال می‌شود و محرمانه ماندن داده‌ها را در طول کانال انتقال تضمین می‌کند.
  برای داشتن ارتباط امن مبتنی بر SSL ، عموماً به دو نوع گواهی دیجیتال SSL یکی برای سرویس دهنده و دیگری برای سرویس گیرنده و یک مرکز صدور اعطای گواهی نامه دیجیتال یا CA، نیاز می‌باشد.

  انواع SSL