نرم‌افزار بک‌آپ‌گیری Acronis


۱۳۹۸/۰۸/۲۵ Study time ۶ دقیقه

تهیه نسخه پشتیبان با نرم‌افزار Acronis

امروزه در تمامی سازمان‌های موجود در سراسر دنیا، بسترهای فیزیکی، مجازی و یا ابری (cloud) به کار گرفته شده‌اند. این بسترها ممکن است در مواجهه با مخاطرات مختلف، اطلاعاتی که در خود نگهداری می‌کنند را از دست بدهند. در این مرحله است که کمپانی‌های بزرگی که با هدف ایمن‌سازی این بسترها، دست به تولید نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای امنتی و اطلاعاتی می‌زنند به میان خواهند آمد. یکی از این شرکت‌های قدرتمند در زمینه نرم‌افزارهای پشتیبان گیری (بکاپ گیری)، شرکت acronis می‌باشد.

با پلتفرم یکپارچه‌ای نظیر acronis backup سازمان‌ها قادر خواهند بود تا عملیات پشتیبان‌گیری و بازیابی اطلاعات را به حرفه‌ای‌ترین شکل انجام دهند. این نرم‌افزار به سادگی در هر نقطه‌ای از شبکه قابل استقرار و اجرا بوده و ازجمله ویژگی‌های آن می‌توان به پشتیبان‌گیری سریع و انجام عملیات بازیابی اطلاعات با سرعت بالا و همچنین بازگردانی به‌طور کامل، اشاره کرد.

ادمین‌های شبکه می‌توانند با یک نصب آسان و مستقیم و همچنین مدیریت ازطریق یک کنسول مرکزی، بر جابجایی اطلاعات و بازگردانی آن‌ها به صورت کاملاً ایمن نظارت داشته باشند.


چرا Acronis Cyber Backup بهتر از رقبای خود است؟

Acronis Cyber Backup علاوه بر قابلیت‌های امنیتی خلاقانه‌ای که در خود داراست، اقدامات بسیار مفیدی در زمینه استفاده از نسل جدید روش‌های مربوط به "محافظت از داده‌ها" نیز به کار گرفته است. برای درک بهتر فضای رقابتی بین محصولات بکاپ، بهتر است ادمین‌ها و مدیران شبکه بیاموزند که چه چیزی Acronis را متفاوت کرده و چگونه فناوری‌های منحصربه‌فرد آن از داده‌ها با یک راه‌حل آسان، مقرون به صرفه و متنوع محافظت می‌کند. در ادامه به ویژگی‌های برتر این محصول اشاره خواهیم کرد.

Acronis Cyber Backup به IT کمک می‌کند تا تجارت را در مسیر خود ادامه دهد!

مشاغل می‌توانند در معرض خطر از دست دادن اطلاعات مهم خود باشند. اطلاعات از دست رفته منجربه خرابی‌های پرهزینه، نارضایتی مشتریان، جریمه‌های نظارتی و درآمد از دست رفته خواهند شد. درنتیجه در اینجاست که فواید به کارگیری IT باید انتظارات بسیار بالایی را برآورده سازد. حتماً در بازار اقتصادی امروز، نیاز خواهید داشت که شرکت خود را به صورت 24 ساعته درحال فعالیت نگه دارید. پس Acronis Cyber Backup محافظت از اطلاعات موردنیاز امروزه را برای شما فراهم می‌کند. کسب و کار شما را درحالت فعال نگه می‌دارد، از تمامی فعالیت‌های شما محافظت می‌کند، تمامی آن‌ها را بدون محدودیت مقیاس‌گذاری می‌کند و به‌طور خلاصه، در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کرده و پس‌انداز خوبی برایتان ایجاد می‌کند.

Acronis Cyber Backup- قابل اطمینان‌ترین و کاربردی‌ترین نسخه پشتیبان برای مشاغل (در هر اندازه)محافظت از با ارزش‌ترین دارایی‌های یک کسب و کار سخت نیست

اطلاعات ازدست رفته منجر به از دست رفتن درآمد و خرابی می‌شود که غالباً منجر به نارضایتی مشتری، جریمه‌های نظارتی و هزینه‌های اضافی برای شروع دوباره کار می‌شود. به همین دلیل سرپا بودن یک شغل به در دسترس بودن و امنیت همه داده‌های آن شغل بستگی دارد. بخش IT باید همواره شرکت را به صورت 24 ساعته فعال نگه دارد و این مستلزم تحمل فشار بسیار بر روی این بخش، در محافظت کردن از تک تک قسمت‌های مختلف سازمان خواهد بود. آن‌ها به یک زیرساخت محافظت از اطلاعات سریع و مقیاس‌پذیر نیاز دارند که هزینه اضافی نداشته باشد.Acronis Cyber Backup کمک می‌کند تا تجارت خود را فعال نگه دارید

با جلوگیری از پیشگیری از خرابی یا بلافاصله، بازگرداندن هر تکه از اطلاعات از دست رفته، تجارت خود را در صورت بروز هرگونه فاجعه محافظت کنید. به رشد سازمان خود ادامه دهید و با هزینه کمتر، فعالیت بیشتری انجام دهید. از مقیاس‌پذیری نامحدود برخوردار شوید، از هرگونه حجم کار بالا در آینده محافظت کنید و از هرگونه فضای ذخیره‌سازی و یا ابری برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. کاهش هزینه و بازدهی بالا، ازجمله مزایای استفاده از Acronis Cyber Backup می‌باشد.

به منظور مشاوره بیشتر در رابطه با این محصول با کارشناسان گروه امنیتی لیان تماس حاصل فرمایید
شماره تماس : 91004151-021

قابلیت‌های نرم‌افزار acronis (پشتیبانی و بکاپ گیری)


در دسترس بودن کامل، بدون هیچگونه از کار افتادگی شبکه
با استفاده از acronis پس از چند ثانیه سیستم‌های خود را به حالت عادی برگردانید
 • از حملات باج‌افزارها جلوگیری کنید
 • قبل از اینکه کسی متوجه شود مشکلی وجود دارد، ماشین‌های مجازی را بازیابی کنید
 • سرورها یا رایانه‌های شخصی را به سخت‌افزارهای غیرمشابه بازگردانی کنید

 • بکاپ گیری سریع، تجارت بدون توقف
  تاثیر تقریباً صفر درصد بر سیستم‌های تولید
 • کوتاه‌ترین زمان ممکن در بکاپ گیری از ویندوز را تجربه کنید
 • صرفه جویی در ظرفیت کامیوتر و شبکه‌سازی با استفاده از عملیات‌های تعمیر شبکه بدون میزبان
 • بکاپ‌ها را تنها با سه کلیک اجرا کنید

 • حفاظت کامل، اکنون و برای همیشه
  بیش از 20 پلتفرم مورد محافظت قرار می‌گیرد
 • ایمن‌سازی سرویس‌های ابری، ابر رایانه‌ها، اپلیکیشن‌ها و دستگاه‌های موبایلی
 • محافظت از کسب و کار بدون درنظر گرفتن اینکه از چه فناوری در سیستم خود استفاده می‌کنید
 • مقیاس‌دهی فضای ذخیره و عملیات‌ها، به سادگی رشد اطلاعات

 • صرف هزینه کمتر، در اختیار داشتن بهترین ROI و TCO
  بیش از 40 درصد صرفه جویی درمقابل بکاپ گیری‌های قدیمی
 • از هزینه‌های پیش رو جلوگیری کنید و به راحتی از راه‌حل‌های گذشته گذر کنید
 • حداکثر 10 بار در فضای ذخیره‌سازی با تکنیک‌های deduplication صرفه‌جویی کنید
 • 20% ساعت کار بیشتر را با مدیریت ساده و خودکار حفظ کنید