مدیریت دسترسی CyberArk


۱۳۹۹/۰۱/۱۲ Study time ۶ دقیقه

ابزار مدیریت دسترسی CyberArk، حاصل تلاش مشترک بنیان‌گذاران و مشتریان شرکت CyberArk است. از همان زمان، تیم CyberArk به طور مداوم در تلاش است تا به کمک نوآوری، متدولوژی‌های اثبات شده و خدمات فکر شده، به معرفی محصولات جدید و تعریف بازار پرداخته و در صنعت خود پیشرو باشد. CyberArk به عنوان رهبر سهم بازار و اولین تولیدکننده فضای مدیریت دسترسی ممتاز شناخته می‌شود.
با استفاده از راهکار امنیت دسترسی ممتاز، حملات را قبل از این که کسب و کار شما را متوقف کنند، متوقف کنید. با استفاده از این راهکار امنیتی CyberArk، بدون ایجاد پیچیدگی عملیاتی اضافی، ریسک‌های امنیتی خود را کاهش داده و مطابق با استانداردها پیش می‌روید.
امنیت: با استفاده از جامع‌ترین راهکار امنیتی دسترسی ممتاز، ریسک امنیتی دسترسی ممتاز را در فضای ابری و زیرساخت‌های درون سازمانی کاهش دهید.
عملیات: از یک معماری منعطف استفاده کنید که با مهم‌ترین استقرارهای سازمان سازگار باشد و بتواند به طور یکپارچه با امنیت، عملیات و ابزارهای DevOps موجود در سازمان شما ادغام شود.
انطباق: کنترل‌های دسترسی مبتنی بر نقش کاربر را اجرا کنید تا کاربران را ملزم به احراز هویت کند، گزارش جامع و مفصل تهیه کند و با استانداردها منطبق باشد.
راهکار امنیتی دسترسی ممتاز CyberArk به طیف گسترده‌ای از موارد استفاده کنترل دسترسی اشاره دارد که به تأمین امنیت اعتبار دسترسی کاربران ممتاز، در فضای ابری، در محل یا هر جایی بین این دو می‌پردازد. CyberArk محصولات مختلفی برای مدیریت دسترسی دارد که عبارت‌اند از:

CORE PRIVILEGED ACCESS SECURITY


به طور مداوم حساب‌ها و اعتبارنامه‌های ممتاز را شناسایی و مدیریت کنید، بر Sessionهای ممتاز نظارت کرده و آن‌ها را ضبط کنید و فعالیت‌های خطرناک را در محیط‌های داخلی، ابری و ترکیبی، اصلاح کنید. حداقل امتیاز را در سرورهای Windows و NIX* فعال کنید و تهدیدات مربوط به کنترل کننده‌های دامنه را پس از شناسایی، کاهش دهید. رویکرد API-first، اتوماسیون کامل کار را فعال می‌کند و عملکرد را افزایش می‌دهد.

ALERO


دسترسی امن فروشندگان ریموت را به حساس‌ترین دارایی‌های IT که توسط CyberArk مدیریت می‌شوند، بدون نیاز به VPN، ابزارهای دیگر و رمزعبور، فعال می‌کند. Alero، دسترسی Zero Trust، احراز هویت بیومتریک چند عاملی، تأمین به موقع و قابلیت دید را با یک راهکار منفرد SaaS ترکیب می‌کند تا دسترسی امن فروشندگان ریموت را به CyberArk Core Privilege Access Security Solution تأمین کند.


APPLICATION ACCESS MANAGER


دسترسی‌های ممتاز مربوط به اپلیکیشن‎‌های غیرانسانی از جمله اپلیکیشن‌های تجاری، درون سازمانی و اپلیکیشن‌هایی که با استفاده از ابزارهای DevOps و متدولوژی‌ها توسعه یافته‌اند را در محیط، فضای ابری، هیبریدی و محیط‌های کانتینر شده، کنترل، مدیریت و ممیزی کنید.

ENDPOINT PRIVILEGE MANAGER


اعمال حداقل سطح دسترسی، کنترل اپلیکیشن‌ها و جلوگیری از سرقت در دسکتاپ‌های مک و ویندوز و سرورهای ویندوز، برای جلوگیری از حملات و متوقف کردن حملات جانبی.


CYBERARK PRIVILEGE CLOUD


با استفاده از CyberArk، نیازمندی‌های اساسی امنیت دسترسی‌های ممتاز را برطرف کنید تا بتوانید زیرساخت‌های اساسی را مدیریت کنید. با استفاده از CyberArk Privilege Cloud، سازمان‌ها می‌توانند امنیت و عملیات IT را تقویت کنند تا روی وظایف سطح بالا که برای وضعیت امنیتی سازمان مهم و حیاتی هستند، تمرکز کنند.
به منظور مشاوره بیشتر در رابطه با این محصول با کارشناسان گروه امنیتی لیان تماس حاصل فرمایید
شماره تماس : 91004151-021

پلتفرم مشترک فناوری

راهکار امنیت دسترسی ممتاز، از یک پلتفرم مشترک فناوری استفاده می‌کند که باعث افزایش بهره‌وری عملیاتی می‌شود و به طور یکپارچه با محیط شما ادغام می‌شود.


Digital Vault

این قابلیت CyberArk برای استقرارهای ابری و لوکال، با چند لایه امنیتی داخلی برای تأیید اعتبار، کنترل دسترسی، رمزنگاری، ضد-دستکاری حافظه و محافظت از اطلاعات ساخته شده است.


موتور شناسایی

فید حساب‌های CyberArk حساب‌های خدمات و کاربری، کلیدهای SSH، رمزها و دیگر اعتبارهای ممتاز را شناسایی می‌کند. بنابراین، می‌توانید اندازه و بزرگی ریسک امنیتی حساب‌های ممتاز خود را ارزیابی کنید.


ممیزی امن

CyberArk برای کلیه فعالیت‌های دسترسی ممتاز، سوابق حسابرسی متمرکز و ضد دستکاری با مسئولیت شخصی برای هرگونه دسترسی یا استفاده از حساب‌های ممتاز مشترک ارائه می‌دهد.


معماری منعطف و مقیاس‌پذیر

استقرار و نگهداری از معماری مبتنی بر اجزای CyberArk، ساده است و با پشتیبانی کامل از دسترسی بالا و تنظیمات بازیابی فاجعه، به سادگی قابل مقایسه با پیچیده‌ترین استقرارهای سازمانی است.


API ادغام کلاس سازمانی

راهکار CyberArk به راحتی می‌تواند با امنیت، عملیات، ابزارهای DevOps و اپلیکیشن‌های موجود در سازمان شما ادغام شود. اتحاد C3 با اعضای اتحادیه، ادغام‌های معتبر ارائه می‌دهد، بنابراین شما زمان ارزش‌گذاری سریعتری خواهید داشت.