درباره ما


۱۳۹۸/۰۹/۲۷ Study time ۲ دقیقه

شرکت مهرنا رایانه لیان در سال 1392 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات موردنیاز مشتریان در بخش انفورماتیک شاخه امنیت سایبری و زیرمجموعه های مرتبط آغاز کرد. با رشد روزافزون وابستگی ما به تجهیزات رایانه‌ای و ارتباطات اینترنتی، نیاز به ایمن‌سازی دربرابر حملات سایبری و مقابله با هرگونه رخدادهایی که امنیت شبکه‌های رایانه‌ای و داده‌های سازمان را به خطر می‌اندازد بیش‌از‌پیش خودنمایی می‌کند.

این شرکت با تکیه بر توانمندی کارشناسان با تجربه خود و همچنین با استفاده از منابع و شرکت‌های همکار، چه درداخل و چه در خارج از کشور، سعی کرده است نیازمندی مشتریان را هم در زمینه تامین تجهیزات امنیت سایبری و هم در زمینه ارائه خدمات آموزشی به کارکنان و مدیران رده‌های مختلفی سازمانی تامین و ساختار امنیتی‌شان را مستحکم‌تر و غیرقابل نفوذتر کند.

خدمات، محصولات و راهکارهای ارائه شده در این شرکت بطور کامل لایه‌های مختلف شبکه سازمانی، چه در بخش وب اپلیکیشن و چه در بخش شبکه را پوشش داده و با ارائه دوره‌های آموزشی به کاربران این واحدها، زنجیره دفاعی مناسبی در برابر انواع حملات و آسیب‌پذیری‌ها ایجاد می‌کند.


خدمات امنیت:

در بحث ایجاد تبادل در فضای سایبری، امنیت اطلاعات حرف اول را می‌زند. زیرا در دنیای دیجیتال امروزی، داده‌ها با ارزش‌ترین دارایی‌های هر سازمان هستند. شرکت لیان سعی بر آن دارد با ارائه برترین فن‌آوری‌های امنیت سایبری چه به‌صورت نرم‌افزاری و چه سخت‌افزاری به سازمان‌ها کمک کند هرچه بیشتر و بهتر از این دارایی‌های ارزشمند خود مراقبت کنند. تجهیزات، محصولات و خدماتی که توسط شرکت لیان با استانداردهای جهانی در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد مانند آنتی‌ویروس‌ها، فایروال‌ها و ذخیره‌سازهای اطلاعات، ازجمله تجهیزاتی هستند که باید در بسترشبکه هر سازمانی نصب و راه‌اندازی شوند تا ایمن‌سازی در تمام لایه‌های شبکه تامین گردد. همچنین با رشد توسعه هرسازمان، نرم‌افزارهایی در قالب مدیریت‌دسترسی اطلاعات، مانیتورینگ شبکه، تست‌نفوذ شبکه، بکاپ‌گیری از اطلاعات و خدمات مربوط به گواهینامه‌های تاییدیه امنیتی و... به سازمان‌ها ارائه خواهند شد.

محصولات موجود در شرکت لیان به پنج دسته زیر تقسیم می‌شوند:

Physical Security , EndPoint Security , Network Security , Web Security , Services